pexels-fauxels-3184465.jpg

FIND NEW

TECH TALENTS

 

INCO Academy provides a ready-made pool of talent looking to solve problems in your company that you don't have the time, skills, or resources to tackle yourself. 

Our graduates are skilled in a range of technical professions from junior to senior levels. Hailing from diverse socioeconomic backgrounds, many of our students have valuable technical skills or professional experience from other sectors that they are looking to apply in exchange for their first tech role.
Most of our graduates are women looking for new opportunities in tech industry.

 

Whether you’re looking for Developers, Digital Marketers, Project Managers, Graphic Designers, or anything in between, we can help find the right talent for you!

Facing a challenge? Submit a challenge for which you need support. We will create solutions for you!
 

50 new graduates each month

Our students are passionate and ready to jump into the tech workforce!

Talent for various budgets

Talent across all verticals

Improve diversity & inclusion

Intersection 34.png

400+

applicants to our programs each month from which we select most motivated and talented to prepare for tech career

fleche-partenaires.png

60%-90%

of our graduates are women, including mothers looking for opportunities to reconnect with employers 

fleche-partenaires.png

1-3 months

of full-time intensive training run for our graduates by professionals from the industry before they join your teams

Intersection 34.png

Tech roles

our graduates can take on include:
web developer (JS, node.js)
growth/digital marketer
project manager
and many more

Find hidden tech talent in <24 hours

Real results from real startups

Jacek Siadkowski Tech To The Rescue EN.png

Partnerzy kariery

Hashiona.png
Xfaang_logo_color_light_backgrounds.png
VOX.jpg
Associated Apps.png
Zrzut ekranu 2021-08-31 o 19.25.59.png
Tech To The Resque.png
hi-pets.png
engave.png

FAQ

Jak to działa?


Przygotowałyśmy proces wspierania Twoich rekrutacji: 1. Opowiedz nam o krótko o swojej organizacji i poszukiwanych rolach przez formularz 'Szukam talentów'. 2. Przyjrzymy się Twojemu zgłoszeniu i jeśli zajdzie potrzeba, zadamy dodatkowe pytania. 3. Zatwierdzone zgłoszenia udostępniamy naszej społeczności - nowe talenty wybrane spośród setek zgłoszeń, przeszkolone przez profesjonalistów w ramach naszego programu. 4. Kandydatki i kandydaci przygotowują swoje aplikacje do poszukiwanych przez Ciebie ról. 5. Jako partner kariery możesz skorzystać z naszego indywidualnego wsparcia - wybierzemy najlepsze zgłoszenia spośród społeczności naszych absolwentek i absolwentów. Jeśli Twój zespół szuka wsparcia i pomysłów na rozwiązanie konkretnego wyzwania: 1. Opowiedz nam o krótko o swojej organizacji i wyzwaniu przez formularz 'Zgłaszam wyzwanie'
2. Spośród zgłoszeń wybieramy wyzwanie, na które może najlepiej odpowiedzieć społeczność naszych aktualnych kursantek i kursantów.
3. Zespoły w ramach praktyk, pod okiem naszych trenerek i trenerów, przygotują propozycje rozwiązania dla Twojego wyzwania i zaprezentują w formie pitchu.
Otrzymałam_em aplikacje od kandydatów_ek, co dalej?


Po zgłoszeniu Twoich potrzeb, otrzymasz aplikacje kandydatów i kandydatek z danymi kontaktowymi. Jeśli ich profil odpowiada Twoim potrzebom - śmiało kontynuuj z nimi rozmowy. Łączymy Cię z nowymi talentami. Tobie pozostawiamy wybór najlepszej dla Ciebie kandydatki/kandydata i formalności związane ze współpracą z nią/nim.
Jakie koszty ponoszę?


Nie ponosisz żadnych kosztów za nasze usługi! Jesteśmy projektem non-profit, zależy nam wyłącznie na dalszym rozwoju zawodowym naszych absolwentek i absolwentów oraz wspieraniu Twojej organizacji w pozyskiwaniu nowych talentów. Łączymy Cię z talentami, w Twoich rękach pozostawiamy kwestię omówienia zakresu obowiązków i wynagrodzenia oraz wszelkie kwestie formalno-prawne. Wiemy, że jeśli prowadzisz start-up, nie zawsze masz do dyspozycji budżet porównywalny z rynkowymi stawkami komercyjnymi. Wiele z naszych absolwentek i absolwentów jest otwarta na zdobywanie doświadczenia w ramach praktyk i staży.
Jaką korzyść mają kandydatki i kandydaci?


Nasze absolwentki i absolwenci to osoby, które szukają możliwości zmiany kariery. Rozwój zawodowy wielu z nich przerwała pandemia. Dzięki naszemu programowi umacniają lub zdobywają kompetencje niezbędne w branży tech poprzez profesjonalne, intensywne i w pełni finansowane szkolenia.

Wspieramy ich także w zdobywaniu doświadczenia łącząc ich ze start-upami i organizacjami otwartymi na nowe talenty.
Jaką korzyść ma INCO Polska?


Jako inicjatywna non-profit, nasz sukces jest mierzony przez sukces uczestniczek i uczestników naszych programów. Im więcej absolwentek i absolwentów INCO Academy zdobędzie doświadczenie zawodowe, możliwość odbycia stażu lub znajdzie pracę, tym lepiej dla nas.

Chcemy wspierać rozwój branży tech w Polsce przez odkrywanie nowych talentów. Zależy nam również na tym, by branża coraz lepiej odpowiadała na realne potrzeby, dbając o inkluzywne rekrutacje do zespołów. Dlatego 60% miejsc w naszych programach jest zarezerwowanych dla kobiet.